Ubytování Znojmo Unterkunft Znaim Accommodation Znojmo Zakwaterovanie Znojmo

Akce


Znojemské vinobraní se bude konat 9.-11.9.2022.

Retzské vinobraní (Retzer Weinlesefest) je plánováno na 23.-25.9.2022.

Znojemský Burčákfest je naplánován na 3.10.2022.


Fotogalerie

Ubytování
Ubytování Znojmo-Havraníky
Okolí
Okolí penzionu
Fauna a flóra
Fauna a flóra

Informace k ubytování

Ubytování pro invalidy a  vozíčkáře

Pokyny pro ubytování v  penzionu

Úschovna kol pro ubytované

Parkoviště penzionu

Vinný sklípek Havraníky

WiFi a PC pro ubytované

Dětské ceny a  slevy v  penzionu

Domácí mazlíčci vítáni

Ubytování pro pracovní skupiny


Rezervace ubytování

Pokyny rezevace, objednávky a ubytování

Pokoje si můžete rezervovat telefonicky na čísle: +420 608 618 575.
E-Rezervace: e-mail: pension@ham-ham.cz
Rezervace poštou: Petr Dušejovský, Krapkova 2, 67181 Znojmo
Platby za ubytování lze provést hotově po příjezdu, převodem na účet 2600660765/ 2010 nebo poštou. Platby kartou nepřijímáme.,

Rezervace

Volejte mi a pokud to bude jen trochu možné, vyhovím i nestandardním požadavkům, a to i v případě, že nejsem přítomen v penzionu a nacházím se zrovna někde v Národním parku Podyjí.

Pokud chcete mít naprostou jistotu, že bude Váš pokoj v penzionu rezervován a nedojde ke zrušení Vaší rezervace ubytování, doporučujeme poslat zálohu ve výši ceny jednodenního ubytování na adresu:
Petr Dušejovský, Krapkova 2, 67181 Znojmo, Ič. 665 41 590, případně bankovním převodem na účet č. 2600660765/2010. Na dotaz Vám bude přidělen variabilní symbol, bez něhož je obtížné přiřadit správně Vaší platbu.

Pokyny pro nástup a pobyt:

Po příjezdu na penzion následuje zábavný postup ubytování:

Po příjezdu k penzionu zaparkujte svůj dopravní prostředek buď na parkovišti před vchodem nebo na parkovišti na pozemku penzionu, které se nachází na druhé straně silnice, zazvoňte na domovní zvonek, tím se spojíte s mobilním telefonem operátora. Po navázání spojení Vám bude sdělen unikátní přístupový kód, který si poznamenáte přiloženou tužkou na papírek a použijete jej pro vstup. Dveře se uvolní a Vy vejdete do budovy penzionu. Projdete až do místnosti lokálu a před sebou spatříte řadu trezorů. Každý trezor má číslo pokoje a vy přistoupíte k tomu, který náleží k Vám přidělenému pokoji.

Zadáte stejný kód jako pro vstup, a tím se trezor odemkne. Otočením zámku si jej otevřete a vyjmete z něj klíč od pokoje, účet a Ubytovací lístek, který je nezbytné vypsat a vložit zpět do trezoru. Do trezoru vložíte i částku, na kterou bude vystaven účet. Případný rozdíl mezi skutečnou cenou za pobyt a sumou na účtence bude vyrovnán následně. Trezor i kód Vám bude k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.

Po ukončení pobytu pak vložíte klíč od pokoje zpět do trezoru anebo jej vhodíte do poštovní schránky u vchodu do penzionu. Pro naše hosty jsou též k dispozici uzamykatelné boxy na uložení potravin v lednici. Tato lednice se nachází ve společenském prostoru. Po celou dobu Vašeho pobytu Vám bude k dispozici celý společenský prostor i s letní zahrádkou a grilem. Dále budete moci objednat snídaně a nebo využívat mikrovlné trouby a varné konvice. K dispozici budete mít i nádobí, které po použití budete muset umýt v dřezu a uložit zpět na místo. Jídlo, jako jsou večeře nebo obědy, si můžete vybírat z jídelních lístků vybrané restaurace, které naleznete na stolcích. Tato jídla Vám budou doručena v době, kterou si určíte. Samozřejmě je možno využít i služeb sousedních restaurací.

Kontakt:

Petr Dušejovský, Krapkova 2, 671 81 Znojmo, IČ: 665 41 590
Tel.: +420 608 618 575, e-mail: pension@ham-ham.cz
Číslo účtu: 2600660765 / 2010